Аутсорсинг 1С

Аутсорсинг 1С

Аутсорсинг 1С

У багатьох компаніях є системні адміністратори, штатні фахівці. Багато укладають договори з обслуговуючими компаніями. У сфері підтримки та впровадження 1С приблизно та ж ситуація, тільки набагато менше число компаній тримає фахівця з 1С в штаті.

 

Кілька причин переходу на аутсорсинг 1С:
  • Хороші фахівці 1С коштують дорого, а поганий фахівець 1С через якийсь час стає «дуже потрібним» і вже не зможе справлятися з роботою, а то і зовсім в один «прекрасний день» призведе базу даних в непридатність.
  • Завдання по 1С є далеко не завжди, а виникають періодично.
  • Один фахівець не може відповісти на всі питання, оскільки питання бувають дуже різнопланові і стосуються, як правило, не тільки технічної сторони питання.
Саме з цього 1С аутсорсинг так популярний. Простіше заплатити 1 раз в місяць 1300 гривень, чим щомісяця платити по 10000 гривень зарплати плюс податки. У зв'язку з тим, що ринок 1С аутсорсингу в Україні досить великий, постачальники подібних послуг постійно намагаються запропонувати найбільш вигідні умови. Наша компанія підтримує досить демократичні ціни на подібні послуги. Ви можете переконатися в цьому, відвідавши розділ Прайс на послуги.

Крім тих проблем, що описані вище, має місце бути ще одна проблема, яку не можна не враховувати. Це пов'язано з залежністю всієї роботи 1С від однієї людини. Якщо раптом щось змінитися, і він не вийде на роботу, то, можливо, у компанії виникнуть проблеми. Особливо, якщо не велося ніякої документації.

Звичайно, це можна вирішити. Але постає питання часу і грошей. Набагато простіше заздалегідь підготуватися до такого варіанту, ніж раптом усвідомити, що за 1С ніхто не відповідає. А, як відомо, чим більше в 1С працюєш, тим більше від неї залежиш. Не ризикуйте. Краще заздалегідь підстрахуватися.

 www.nct.ua

office@nct.ua

26.01.2017

Повернутися до списку